مهاجرت به قبرس از طریق خرید خانه

نگارش شده در : 1402/02/22 | ساعت:
اخبار


مهاجرت به قبرس از طریق خرید خانه

بهترین راه خرید خانه در قبرس شمالی

با خرید خانه در قبرس شمالی می‌توانید اهداف خود از مهاجرت را عملی کنید. همواره خرید ملک در هر جای دنیا، نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می شود ؛ اما کشور قبرس شمالی  به دلیل شرایط پرداخت مناسب و بلند مدت باعث سهولت بیشتر این امر به نسبت سایر کشورهای دنیا شده است.
طبق اطلاعات جمع آوری شده رشد سالیانه قیمت املاک در قبرس شمالی حدود 5 تا 10 درصد است. در حقیقت هر مقدار که خرید و فروش ملک بیشتر شود، این روند افزایش قیمت امری طبیعی است. به عبارت دیگر هرچه تقاضا بیشتر، قیمت بالاتر.

یکی از دلایل این رشد قیمت، جاذبه‌های توریستی این کشور است که هر ساله تعداد زیادی توریست به قبرس شمالی سفر می‌کنند و با مشاهده شرایط ایده آل خرید خانه در قبرس شمالی، تصمیم به خرید خانه و مهاجرت به این کشور را می‌گیرند.
املاک در قبرس شمالی با کیفیت و امکانات عالی ساخته می‌شوند؛ این درحالیست که قیمت این املاک به نسبت سایر کشورهای مدیترانه‌ای به مراتب پایین‌تر است.
ناگفته نماند که قبرس شمالی در رده کشورهای امن جهان قرار دارد. آمار جرم و جنایت در قبرس شمالی نزدیک به صفر است. به همین دلیل در سال 2020 این کشور رتبه پنجم از لحاظ امنیت را بین کشور‌های جهان به خود اختصاص داده است.
در قبرس شمالی با خرید ملک و تنها پرداخت 30 درصد از مبلغ، ملک به نام خریدار ثبت می‌شود و می‌توانید در مدت زمان کوتاهی با طی مراحل اداری اقامت این کشور را دریافت کنید. صدور اقامت برای افراد به هیچ وجه وابسته به حضور دائم افراد در قبرس شمالی و زندگی در این کشور نیست.

این رشد قیمت در سال 2022 به طور چشم گیری به 100 درصد رسید و در سال 2022 املاک قبرس افزایش قیمت دو برابری را تجربه کرد . که یکی از دلایل مهم آن جنگ روسیه و اکراین بوده که باعث افزایش بیش از حد تقاضا برای املاک این کشور شد .

مزیت های مهاجرت به قبرس شمالی

عدم نیاز به ویزا برای ایرانیان

ارتباط راحت با ترکیه

هزینه‌های پایین زندگی

آب و هوای معتدل

مناظر طبیعی زیبا

خرید آپارتمان در قبرس شمالی

خرید هر واحد آپارتمان مسکونی در قبرس شمالی نیز مانند خرید ملک نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود با این تفاوت که شرایط خرید آسان‌تر و قیمت پروژه‌های آپارتمانی به نسبت املاک ویلایی مقرون به صرفه‌تر است.

اگر به دنبال خرید آپارتمان در قبرس شمالی هستید بهتر است تمامی پروژه‌ها از لحاظ کیفیت ساخت، موقعیت مکانی و دسترسی به امکانات بررسی کنید.